Verbinden...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9yzwqty29tbwvyy2uvanbnl2jhbm5lci1kzwzhdwx0lwrllmpwzyjdxq

SAP MDG Consultant- Polska- Elastyczny start- 50% Praca zdalna

Standort: Lesser Poland, Poland Gehalt: Negotiable
Bereich: IT Service Provider Bereich: Freiberufler
Reference #: CR/071436_1591619576

dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy obecnie konsultanta SAP MDG.
Twoim obowiązkiem będzie wspieranie klienta w ramach SAP MDG.

Zadania:
* Doradztwo i dostosowywanie w SAP MDG
* warsztaty i szkolenia

Wymagane umiejętności kluczowe:
* doświadczenie w SAP MDG
* Dobrze dodatkowo mieć: umiejętności SAP ABAP
* Dobrze dodatkowo mieć: doświadczenie S / 4 HANA

Przegląd projektu:
* Rozpoczęcie: lipiec 2020 r
* Ciąg: ponad 6 miesięcy
* Rozmiar pracy: Na początku Praca na pół etatu, od września pełny etat
* Lokalizacja: 50% w Polsce na miejscu i 50% praca zdalna
* Języki: angielski i polski

Terminy na rozmowe kwalifikacyjną z naszym klientem można zorganizować w krótkim okresie, a decyzja zostanie podjęta następnie.
Przy interesie lub możliwości polecenia innej osoby, prosimy o wiadomość e-mail.